WITAMY NA STRONIE GMINY WŁADYSŁAWÓW

Najnowsze artykuły

PATENT NA BEZPIECZNE WAKACJE

Wakacje to szczególny czas, który kojarzy się z odpoczynkiem, beztroską, słońcem i zabawą. W tym, żeby właśnie tak było pomagamy my – Państwowa Inspekcja Sanitarna.

Leśna szkoła przygody na Kaszubach

W dniach 10-14 czerwca br. uczniowie ze Szkoły Podstawowej we Władysławowie uczestniczyli w imprezie sportowo – rekreacyjnej w Cząstkowie na Kaszubach.

WYBORY DO RAD POWIATOWYCH WIELKOPOLSKIEJ IZBY ROLNICZEJ

Komisja Okręgowa nr 203 we Władysławowie z siedzibą we Władysławowie, Rynek 43, 62-710 Władysławów.

Noc Kupały w gminie Malanów

21 czerwca 2019 r. w miejscowości Celestyny, gmina Malanów, uroczyście celebrowano święto Noc Kupały.

Nieodpłatna pomoc prawna na terenie powiatu tureckiego

Na terenie Powiatu Tureckiego w 2019 roku funkcjonują 3 punkty nieodpłatnej pomocy prawnej. 

BRUDZEW KURENDA – SUSZA 2019

Wójt Gminy Brudzew informuje o możliwości składania wniosków w sprawie oszacowania szkód w gospodarstwach rolnych i działach specjalnych produkcji rolnej spowodowanych wystąpieniem suszy rolniczej.

KURENDA – SUSZA 2019

Wójt Gminy Władysławów informuje, że istnieje możliwość składania wniosków o oszacowanie strat w gospodarstwach rolnych i działach specjalnych produkcji rolniczej spowodowanych wystąpieniem suszy rolniczej.

Widniej, bezpieczniej!

Gmina Władysławów, w miarę posiadanych środków finansowych, dokłada wszelkich starań, by poprawić bezpieczeństwo jej mieszkańców.

Ostrzeżenie meteorologiczne – Upał/ 2

Zjawisko/stopień zagrożenia – Upał/ 2 Obszar -powiaty: województwo wielkopolskie powiat turecki Ważność – od godz. 14:00 dnia 25.06.2019 do godz. […]

Nocy Świętojańskiej moc…

W gminie Władysławów szczególną uwagę przykłada się do celebrowania wszelkich tradycji i obyczajów. Jednym z nich są obchody Nocy Świętojańskiej w miejscowości Głogowa.

WOJSKOWA KOMENDA UZUPEŁNIEŃ W KONINIE

WOJSKOWA KOMENDA UZUPEŁNIEŃ W KONINIE prowadzi nabór do:
służby przygotowawczej na III turnus służby przygotowawczej w korpusie szeregowych w 2019 roku

Strzelali gole pod osłoną nocy!

Jakże miło po upalnym dniu wypełnionym pracą oraz innymi, licznymi obowiązkami, w klimacie nadchodzącej nocy poświęcić się temu co się lubi, temu co się kocha, temu co jest pasją…

Międzynarodowe wakacje w przedszkolu

Już dziś, 24 czerwca 2019r. rozpoczyna się niezwykły projekt International Education for Kindergartens, w którym udział wezmą chętni przedszkolacy i wolontariusze pochodzący z różnych stron świata.

V GMINNE ZAWODY W POWOŻENIU ZAPRZĘGAMI KONNYMI

Wójt Gminy Władysławów, Powiatowy Związek Hodowców Koni w Turku, Gminny Ośrodek Kultury we Władysławowie zapraszamy na „V GMINNE ZAWODY W POWOŻENIU ZAPRZĘGAMI KONNYMI” w dniu 30 czerwca 2019 r., o godzinie 14.00 – Russocice, Stadion Gminny.