WITAMY NA STRONIE GMINY WŁADYSŁAWÓW

Jabłonna – tu najważniejsze są Panie..

Świętowanie z okazji Dnia Kobiet stało się tradycją dla wszystkich Pań z miejscowości  Jabłonna. W tym roku, spotkanie które ma na celu podkreślić jak ważne i cenne są w sołectwie Jabłonna Panie, odbyło się 2 marca. Inicjatorem tego spotkania było Koło Gospodyń Wiejskich z przewodniczącą  Renata Szewczyk na czele. Impreza rok w rok bardzo gorąco i z dużym zaangażowaniem wspierana jest przez  Radny Gminy Władysławów Zbigniewa Kacprzak. W tym roku do organizacji jak i serdecznych życzeń dołączył się również Sekretarz Gminy Tomasz Rajczyk.
Dla wszystkich Pań z Jabłonnej oraz dla gości Pani Wójt Gminy Władysławów Elżbiety Klanowskiej oraz Przewodniczącej Rady Gminy Krystyny Michalak zostały przygotowane prezenty z tej okazji. Symboliczną różę i życzenia wręczyli Sekretarz wraz z  Radny  oraz druhowie OSP Jabłonna.

Z relacji Zbigniewa Kacprzaka wywnioskować można, że było to wyjątkowo udane „Oprócz (kwiatów i życzeń) tego wszystkie Panie otrzymały niespodziankę ufundowaną przez firmę Kupiec, która od lat wspiera wszelkie lokalne inicjatywy. Po części oficjalnej odbyła się wspólna kolacja przy obficie zastawionym stole. Czas mile płynął przy skocznej muzyce, która porwała wszystkich do tańca, a dobra zabawa trwała do rana. Za uświetnienie tej imprezy pragniemy podziękować Urzędowi Gminy Władysławów, Gminnemu Domowi Kultury oraz Iwonie i Markowi Darul.