WITAMY NA STRONIE GMINY WŁADYSŁAWÓW

Zabawa choinkowa Kuny 2020

W dniu 25.01.2020 r. odbyła się w naszej szkole zabawa choinkowa.

W świąteczną atmosferę zabrała nas Gabrysia Pawlak, która zaśpiewała „Kolędę warszawską” oraz Anna Medycka, która zagrała na pianinie wraz ze swoim nauczycielem panem Henrykiem Krancem. W karnawałowy nastrój wprowadziły nas także dzieci z oddziału przedszkolnego, wykonując taniec do utworu „You’re The On That I Want”, a następnie śpiewająco w bajeczny klimat przeniosły nas Zuzia i Amelka.

Na scenie pojawiły się Smurfy, które przygotowały sprawdzian dla widzów, a w nagrodę zatańczyły swój smerfny taniec. Następnie porwały do tańca widownię i wszyscy wspólnie tańczyli oraz świetnie się bawili.

Po występach artystycznych pojawił się Mikołaj z Panią Mikołajową, a po wręczeniu słodkich upominków nadeszła pora na zabawę taneczną. Wszyscy doskonale się bawili do ostatniej chwili.

Dziękujemy wszystkim nauczycielom oraz rodzicom za zaangażowanie i pomoc. Dziękujemy Radzie Rodziców za przygotowanie kawiarenki, loterii oraz pomoc w organizacji.

Dziękujemy za wsparcie sponsorom – Firmom : „MARIO GIPS, „ NEAR” ,, STREFA PIEKNA,” POSADZKI MASZYNOWE ZAWIL-BUD, GABINET KOSMETYCZNY EWELINA SOSINSKA, POSADZKI MASZYNOWE „DAN-MIX”, „KUPIEC,”, „EKO-BRUK” , „ KONGER”, „AUTO TEST”, Salon Fryzjerski „EDYTA” , Firmie Lewiatan Waldemara Rosiaka i Panu Andrzejowi Medyckiemu.

Dziękujemy wszystkim, którzy przybyli i razem z nami dobrze się bawili.

Joanna Loch, Agnieszka Lipska