WITAMY NA STRONIE GMINY WŁADYSŁAWÓW

Choinka z Babcią i Dziadkiem

Dzień 25 stycznia 2020 r. był dniem wyjątkowym dla Szkoły Podstawowej w Natalii. W tym dniu odbyła się bowiem Choinka z Babcią i Dziadkiem. Ta impreza ma charakter środowiskowy z długoletnią tradycją.

W sali OSP zebrali się wszyscy uczniowie, rodzice, babcie i dziadkowie oraz zaproszeni goście. Mimo niskiej temperatury tego dnia w sercach zrobiło się gorąco, gdy rozbrzmiały pierwsze dźwięki tańców i śpiew dzieci, biorących udział w przedstawieniu. Najmłodsi uczniowie naszej szkoły mieli okazję zaprezentować się na dużej scenie, wśród tak licznej publiczności. Przesłanie miłości i wdzięczności od wnucząt trafiło do wszystkich uczestników uroczystości. Dopełnieniem życzeń były uściski, laurki oraz koncert w wykonaniu profesjonalnych artystów.

Całą choinkową imprezę uświetniły również tańce dzieci, natomiast punktem kulminacyjnym było przybycie Mikołaja z workiem pełnym prezentów. Każde dziecko zostało obdarowane wspaniałą paczką z obietnicą, że za rok Mikołaj do nas powróci.

Ciekawy program choinki szkolnej sprawił, że owe wydarzenie z pewnością na długo zapadnie w pamięci wszystkich zebranych. Jesteśmy dumni, że udało nam się zachować dwie wspaniałe imprezy, które tworzą klimat szkoły, a po latach stają się okazją do wspomnień.