WITAMY NA STRONIE GMINY WŁADYSŁAWÓW

Po słonecznej stronie życia… Eleni na Dzień Kobiet

W niedzielny wieczór, tj. 23 lutego 2020 r., sala Domu Parafialnego w Russocicach rozbrzmiewała piękną muzyką i anielskim śpiewem w wykonaniu Eleni oraz jej zespołu. Okazja była szczególna, bowiem mieszkanki gminy Władysławów tego dnia świętowały swój dzień – Dzień Kobiet.
Sala Domu Parafialnego wypełniona była po brzegi zaproszonymi gośćmi. Zanim jednak na scenie pojawiła się gwiazda wieczoru – Eleni, wszystkie Panie usłyszały życzenia zdrowia, radości, miłości, uśmiechu na twarzy oraz wszelkiej pomyślności – od Wójt Gminy Elżbiety Klanowskiej, Dyrektora Gminnego Ośrodka Kultury Krzysztofa Owczarka, a także Anety Kopterskiej, która reprezentowała senator Margaretę Budner. Panowie natomiast obdarowali wszystkie kobiety pięknymi kwiatami. Przysłowiową ,,wiśnienką na torcie” był oczywiście koncert Eleni.
Ze sceny publiczność usłyszała nie tylko doskonale znane melodie, takie jak „Tylko w twoich dłoniach”, „Miłość jak wino”, „Po słonecznej stronie życia” czy też „Na wielką miłość”, ale też utwory z najnowszej płyty zespołu.
Wyjątkowy koncert zapewnił wszystkim nie tylko przyjemny wieczór, ale przede wszystkim dobrą zabawę i rozrywkę oraz niezapomniane wrażenia. Panie świetnie się bawiły, o czy świadczyło wspólne śpiewanie i gromkie oklaski na koniec występu.
Po koncercie dla Pań przygotowano słodki poczęstunek, który dosłodził wspaniały wieczór.