WITAMY NA STRONIE GMINY WŁADYSŁAWÓW

Turniej Powiatowy OSP

Miniona sobota to rywalizacja najlepszych drużyn osp w halowej piłce nożnej.

Naszą Gminę reprezentowały 2 zespoły tj. OSP Kuny i OSP Wyszyna. Trzeba przyznać, że nasi zawodnicy zaprezentowali się z bardzo dobrej strony. Strażacy z Kun w swojej grupie zajęli 2 miejsce i w ćwierćfinale zmierzyli się z reprezentacją Kalinowa. Mecz zakończył się remisem, a o awansie do półfinału zadecydowały rzuty karne. Niestety w tych lepsi okazali się druhowie z Kalinowej. Wyszyna natomiast zdecydowanie wygrała swoją grupę. Po pokonaniu w ćwierćfinale OSP Janów, potem w półfinale OSP Malanów znalazła się w finale. Niestety zawodnicy z Galewa okazali się lepsi. Tym samym Wyszyniaki wywalczyli tytuł v-ce mistrza Powiatu Tureckiego w halowej piłce nożnej.

Zawody należy uznać za bardzo udane dla Naszej Gminy. Wyszyna miejsce 2,  Kuny miejsca 5. Gratulacje!