WITAMY NA STRONIE GMINY WŁADYSŁAWÓW

Dzień Kobiet w miejscowości Jabłonna

Dzień Kobiet w miejscowości Jabłonna to już tradycja, tak też stało się w tym roku. Święto to odbyło się 7 marca. Jego inicjatorem było Koło Gospodyń Wiejskich na czele z Panią Przewodniczącą Renatą Szewczyk oraz Radnym Gminy Władysławów Zbigniewem Kacprzakiem.
Uroczystość tą swoim przybyciem uświetniły Wójt Gminy Władysławów Elżbieta Klanowska oraz Przewodnicząca Rady Gminy Krystyna Michalak.
Piękne Panie otrzymały z rąk Radnego oraz druhów OSP symboliczną różyczkę, życzenia oraz upominek ufundowany przez firmę Kupiec. Po części oficjalnej nastąpiła wspólna kolacja, podczas której nie obyło się bez wspólnych rozmów i żartów. 
Pragnę podziękować Urzędowi Gminy Władysławów, firmie Kupiec, Paniom z Koła Gospodyń Wiejskich oraz druhom OSP, gdyż bez ich pomocy impreza nie mogła by się odbyć.
Z okazji tego pięknego święta pragnę złożyć wszystkim Paniom Gminy Władysławów najlepsze życzenia: spełnienia marzeń, zadowolenia z siebie oraz wytrwałości w dążeniu do celów. Pamiętajmy, że „świat bez kobiet, byłby jak ogród bez kwiatów”.

Zbigniew Kacprzak