WITAMY NA STRONIE GMINY WŁADYSŁAWÓW

Strażacy z OSP Władysławów z pomocą w walce z koronawirusem! Podziękowania!

W walce z pandemią koronawirusa dodatkowe działania profilaktyczne są na wagę złota. W związku z powyższym w dniu 30 marca 2020 r. w akcję walki z koronawirusem czynnie włączyli się druhowie z Ochotniczej Straży Pożarnej we Władysławowie.

Strażacy ubrani w odpowiednie kombinezony przeprowadzają dezynfekcję miejsc użyteczności publicznej najczęściej odwiedzanych przez lokalną społeczność, tj. przed budynkiem Urzędu Gminy Władysławów, Banku Spółdzielczego – Filia Władysławów, Gminnego Ośrodka Kultury, Przychodni Zdrowia oraz wielu innych miejsc na terenie Gminy Władysławów. Nadto z pojazdu OSP Władysławów nadawane są komunikaty na temat bieżącej sytuacji epidemiologicznej, m.in. o konieczności pozostania w domu i nie wychodzenia bez pilnej potrzeby oraz przestrzeganiu wszelkich podstawowych zasad bezpieczeństwa.

Akcja odkażania przez strażaków-ochotników z Władysławowa organizowana jest we współpracy z Gminą Władysławów, będzie przeprowadzana cyklicznie.

Serdeczne podziękowania kierujemy w stronę Pana Jarosława Kwiatkowskiego – P.H.U. Trans-Oll za ufundowanie opryskiwacza spalinowego oraz środków do przeprowadzania dezynfekcji.  

Strażacy z OSP Władysławów ani przez chwilę nie zastanawiali się nad możliwością niesienia pomocy gminnej społeczności realizując z zapałem misję, jaką jest służba ,,ze społeczeństwem i dla społeczeństwa”!

Dziękujemy!