WITAMY NA STRONIE GMINY WŁADYSŁAWÓW

VIII Zawody Strzeleckie Radnych i Sołtysów

Tradycyjnie, już po raz ósmy Radni, obecnej i byłej kadencji, oraz Sołtysi z terenu gminy Władysławów spotkali się w Gospodarstwie Agroturystycznym Wigwam w Russocicach, by stanąć do rywalizacji w VIII Zawodach Strzeleckich Radnych i Sołtysów, zorganizowanych przez Urząd Gminy Władysławów oraz Gminny Ośrodek Kultury.

Zawody strzeleckie wpisały się już w stały kalendarz imprez na terenie naszej gminy. Z uwagi na pandemię koronawirusa, przy organizacji imprezy strzeleckiej zadbano o bezpieczeństwo jej uczestników, zapewniając maseczki, rękawiczki oraz płyn do dezynfekcji rąk.

Po broń chwycili nie tylko panowie, ale i panie, by sprawdzić swoje umiejętności strzeleckie i przekonać się jak to być prawdziwym żołnierzem. W zawodach prym wiodła dobra zabawa,wyśmienity humor z lekką nutką rywalizacji. Niekwestionowanym zwycięzcą wśród mężczyzn okazał się Zbigniew Trocha, na podium stanęli także Hieronim Darul oraz Bartłomiej Wiśniewski. W kategorii kobiet najcelniejszym okiem wyróżniły się: Pani Wójt Elżbieta Klanowska, Ewa Janiak oraz Elżbieta Kalinowska. Zwycięzcy i zwyciężczynie zostali uhonorowani pucharami oraz pamiątkowymi dyplomami.

Zawody przebiegły sprawnie i bezpiecznie, a wszyscy zawodnicy wykazali się niemałym profesjonalizmem. Koleżeńska rywalizacja do ostatniej chwili trzymała wszystkich w napięciu.

Serdecznie gratulujemy wszystkim Strzelcom, którzy podjęli wyzwanie i stanęli do rywalizacji w VIII Zawodach Strzeleckich Radnych i Sołtysów.