WITAMY NA STRONIE GMINY WŁADYSŁAWÓW

,,Pod Biało-Czerwoną” – zawalczmy o flagę i maszt dla naszej Gminy! Głosujmy!

Z okazji 100. rocznicy zwycięskiej Bitwy Warszawskiej Kancelaria Prezesa Rady Ministrów wraz z Ministerstwem Cyfryzacji ogłosili akcję „Pod Biało-Czerwoną”, dzięki której każda z niemal 2,5 tysiąca gmin w Polsce, w tym Gmina Władysławów, może otrzymać dotację na zakup flagi i masztu wraz z ich instalacją. Wszystko uzależnione jest jednak od aktywności mieszkańców naszej Gminy, albowiem do otrzymania środków w przedmiotowej akcji niezbędna jest odpowiednia liczba głosów poparcia dla Gminy Władysławów wyłącznie online poprzez stronę internetową: https://bialoczerwona.www.gov.pl/

Pod kandydaturą naszej Gminy o dotację na zakup masztu i umieszczonej na nim flagi, która będzie dumnie eksponowana w naszej Gminie, swe poparcie mogą składać wszyscy jej mieszkańcy. W przypadku gminy Władysławów potrzebujemy minimum 100 głosów.

Zbiórka głosów poparcia online zakończy się z dniem 11 listopada 2020 r., a 29 listopada nastąpi opublikowanie listy gmin, które uzyskały niezbędną liczbę głosów. Dodatkowo trzy gminy z największą procentowo liczbą głosów odwiedzi Prezes Rady Ministrów Mateusz Morawiecki. Premier weźmie udział w uroczystości zawieszenia flagi na maszcie.

Umieszczenie flagi na maszcie to dowód na to, jak ważne są symbole narodowe w życiu Polaków. W związku z powyższym zachęcamy do oddawania głosów na Gminę Władysławów, nie zawiedźmy i zawalczmy o flagę i maszt dla naszej Gminy.
Lokalny lider projektu – Elżbieta Marciniak, tel. 63 280 46 39.