WITAMY NA STRONIE GMINY WŁADYSŁAWÓW

Czwartkowe spotkania z lekkoatletyką zakończone

Dobiegł końca projekt pod nazwą „Czwartki Lekkoatletyczne”, który realizowany był przez Uczniowski Klub Sportowy ,,Skoczek” we Władysławowie, zaś sfinansowany przez Wielkopolskie Zrzeszenie LZS ze środków przekazanych przez Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego. Cegiełkę do realizacji ww. projektu dołożyła także Gmina Władysławów.

Przez cały wrzesień młodzi zawodnicy rywalizowali w takich dyscyplinach jak: bieg na 60 m, 300 m, 600 m i 1000 m, skok w dal, skok wzwyż i rzut piłeczką palantową. Podsumowanie tej sportowej zabawy z nutką zdrowej rywalizacji miało miejsce w czwartek, tj. 1 października 2020 r.. na boisku Orlik we Władysławowie. Uczestnicy, którzy podzieleni na trzy kategorie wiekowe z zapałem brali udział w przygotowanych konkurencjach, stanęli na podium odbierając pamiątkowe dyplomy oraz medale.

Wszystkim zawodnikom, którzy przyłączyli się do lekkoatletycznych zmagań gratulujemy i życzymy, aby ich przygoda ze sportem zapoczątkowana i kontynuowana w czwartkowe popołudnia we Władysławowie stała się przepustką do kolejnych sukcesów.