WITAMY NA STRONIE GMINY WŁADYSŁAWÓW

Bieg ,,WyBorowa6” za nami

Skromnie, ale z dużą dozą gościnności, z zachowaniem zasad bezpieczeństwa z uwagi na pandemię COVID-19, zorganizowano w niedzielne popołudnie, tj. 18 października 2020 r., kolejną już edycję biegu pod nazwą,,WyBorowa6”.

Mimo niesprzyjającej aury pogodowej, punktualnie o godzinie 13:00 ponad 50 uczestników – biegaczy i amatorów nordic walking rozpoczęło zmagania pokonując trasę 6 km i 4 km skupioną wokół urokliwego Borowego Stawu w Piorunowie. Jako pierwsi wystartowali biegacze, mając do pokonania 3 okrążenia po 2 km po wymagającym terenie, a następie maszerujący uczestnicy – i panie, i panowie, którym nie straszne okazało się zmęczenie i kapryśna pogoda. Po zmaganiach dorosłych swoją siłę i wytrzymałość sprawdzili młodsi uczestnicy – dzieci, otrzymując za wykonane zadanie pamiątkowe medale, poduszki oraz słodkości. Podsumowując – coś miłego dla każdego!

Po zakończeniu biegu głównego oraz marszu z kijkami nadszedł czas na wręczenie nagród i pamiątkowe zdjęcia oraz ciepły regenerujący posiłek.

Oto najlepsi:
Bieg główny- mężczyźni:
I miejsce: Tomasz Pietrzak
II miejsce: Yuri Blagodir
III miejsce: Łukasz Kubiak

Biegł główny – kobiety:
I miejsce: Michalina Walczak-Pecyna
II miejsce: Katarzyna Werner
III miejsce: Małgorzata Nowacka

Nordic Walking- mężczyźni:
I miejsce: Marcin Radomski
II miejsce: Marcin Żurawik

III. Damian Degner

Nordic Walking – kobiety:
I miejsce: Renata Zagłoba
II miejsce: Dorota Wiśniewska
III miejsce: Anna Majda

Organizatorami biegu byli: LZS Baszta Wyszyna, OSP Wyszyna, Urząd Gminy Władysławów oraz Starostwo Powiatowe w Turku. Wszystkim sportowcom gratulujemy i zapraszamy za rok!