WITAMY NA STRONIE GMINY WŁADYSŁAWÓW

11 Listopada – pamiętamy

Jak co roku w okolicach 11 listopada na naszych ulicach pojawiają się biało-czerwone flagi, które przypominają nam o wielkim wyczynie jakiego przeszło 100 lat temu dokonali nasi przodkowie. Po wielu latach zaborczej niewoli mogli na nowo odetchnąć pełną piersią, mówić i śpiewać w języku ojczystym.
Choć dziś po wielu latach względnego spokoju, doświadczając stanu walki z niewidzialnym wrogiem jakim jest epidemia wirusa, nie zapominajmy o tym, że zjednoczeni i odpowiedzialni jak nasi ojcowie pokonamy każde przeciwności.
Wszystkich mieszkańców naszej gminy, którzy chcą i mogą, prosimy o udział w akcji wywieszenia biało-czerwonej flagi z okazji obchodów rocznicy odzyskania Niepodległości. Niech nasza gmina dzięki zaangażowaniu wielu stanie się cała biało-czerwona.

Wójt Gminy Elżbieta Klanowska
Wraz z radnymi Gminy i
pracownikami Urzędu Gminy Władysławów