WITAMY NA STRONIE GMINY WŁADYSŁAWÓW

#szczepimy się – rejestracja

 Wchodząc w kolejną fazę Narodowego Programu Szczepień, Urząd Gminy Władysławów informuje, że od 15 stycznia rusza rejestracja na szczepienia przeciw COVID-19 dla seniorów, którzy skończyli 80 lat, która potrwa do 22 stycznia.
Natomiast od 22 stycznia zarejestrować się będą mogły osoby powyżej 70. roku życia.
Szczepienia dla zarejestrowanych seniorów rozpoczną się 25 stycznia.

  • Kontakt do wybranych punktów szczepień

Punkty szczepień w których można dokonać rejestracji na terenie GminyWładysławów:

https://www.gov.pl/web/szczepimysie/punkty-szczepien

  1. NZOZ „Medyk” we Władysławowie
  2. Kaliska 4

    62-710 Władysławów

    tel. 63 279 50 08

  1. NZOZ w Wyszynie
  2. Jana Pawła II 20a

    62-710 Władysławów

    tel. 63 279 61 10

Można Dokonać rejestracji także w inny sposób:    

·       Zadzwoń na całodobową i bezpłatną infolinię – 989

Możesz to zrobić sam lub może Cię zapisać ktoś bliski z rodziny. Do zapisu wystarczy numer PESEL oraz numer telefonu komórkowego. Na podany numer otrzymasz SMS z potwierdzeniem umówienia wizyty na szczepienie. W ten sposób możesz zarejestrować swoich dziadków lub rodziców. Wystarczy, że rozpocznie się etap szczepień i będziesz miał numer PESEL bliskiej osoby.

Podczas rejestracji wybierzesz dokładny termin oraz miejsce szczepienia. Następnie otrzymasz SMS z potwierdzeniem umówienia wizyty na szczepienie.

  • Zarejestruj się elektronicznie poprzez e-Rejestrację dostępną na pacjent.gov.pl

System zaproponuje Ci pięć dostępnych terminów w punktach szczepień, które znajdują się blisko Twojego adresu. Jeśli żaden z proponowanych terminów nie będzie Ci pasował albo będziesz chciał zaszczepić się w innym punkcie, w innym mieście – będzie taka możliwość. Wystarczy, że skorzystasz z dostępnej wyszukiwarki i wskażesz dogodną dla Ciebie datę i lokalizację.

Zaraz po dokonaniu rezerwacji, otrzymasz powiadomienie SMS, a następnie ponownie przypomnimy Ci o szczepieniu dzień przed planowanym terminem.

Jeśli chcesz skorzystać z tego sposobu rejestracji, musisz posiadać Profil Zaufany. Jeżeli go nie masz, skontaktuj się z infolinią NFZ 989, bezpośrednio z wybranym punktem szczepień lub skorzystaj ze wsparcia swojej przychodni.