WITAMY NA STRONIE GMINY WŁADYSŁAWÓW

Gmina Władysławów w finale akcji „Pod Biało-Czerwoną”

Mieszkańcy Gminy Władysławów nie zawiedli i dzięki oddanym głosom Samorząd otrzyma dotację na zakup flagi i masztu wraz z ich montażem w ramach projektu „Pod Biało-Czerwoną”.

Przypomnijmy, że z okazji 100. rocznicy zwycięskiej Bitwy Warszawskiej Kancelaria Prezesa Rady Ministrów wraz z Ministerstwem Cyfryzacji ogłosili akcję „Pod Biało-Czerwoną”, dzięki której każda z niemal 2,5 tysiąca gmin w Polsce miała szansę na zdobycie dotacji na na zakup flagi i masztu wraz z ich montażem. Wszystko uzależnione było jednak od aktywności mieszkańców, albowiem do otrzymania środków niezbędna była odpowiednia liczba głosów poparcia dla Gminy Władysławów.

Pod kandydaturą naszej Gminy o dotację na zakup masztu i umieszczonej na nim flagi swoje poparcie mogli na specjalnej stronie internetowej wyrażać wszyscy mieszkańcy. Dzięki aktywności lokalnej społeczności udało się przekroczyć wymaganą liczbę głosów i znaleźć się na liście Samorządów, które otrzymają dotację w ramach akcji.

Wójt Gminy Władysławów Elżbieta Klanowska wraz całym Samorządem serdecznie dziękują wszystkim mieszkańcom, którzy włączyli się w akcję i oddali głos poparcia na Gminę Władysławów. Dziękujemy!