WITAMY NA STRONIE GMINY WŁADYSŁAWÓW

Bal Karnawałowy w Przedszkolu Gminnym we Władysławowie

Bal to dla przedszkolaków niezwykły czas, często wyczekiwany przez wiele tygodni.

W czwartek 11 lutego 2021 roku w naszym przedszkolu już od samego rana było bardzo wesoło, a wszystko to za sprawą atmosfery związanej z Balem Karnawałowym. Wyjątkowo, w tym roku dzieci bawiły się w swoich salach, które były kolorowo i bajecznie przystrojone balonami i serpentynami. Przedszkolaki z dumą prezentowały swoje przepiękne stroje. Pojawiły się księżniczki, policjanci, wróżki, niejeden batman oraz spiderman. Przy skocznej i rytmicznej muzyce, dzieci bawiły się w najlepsze. Z wielką ochotą brały udział w zorganizowanych konkursach. Na zakończenie odbył się słodki poczęstunek.

To był udany dzień. Wspólna zabawa przyniosła wiele radości naszym przedszkolakom.

Dziękujemy dzieciom i rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych balowych strojów.

Materiał opracowała – R. Podębska