WITAMY NA STRONIE GMINY WŁADYSŁAWÓW

Najpiękniejsze palmy i pisanki w Gminnym Ośrodku Kultury

37 pisanek i 17 palm wielkanocnych zgłoszono do konkursu organizowanego przez Gminny Ośrodek Kultury we Władysławowie. Najpiękniejsze zostały nagrodzone. Wszystkie prace stworzyły niepowtarzalną wystawę rękodzieła i wprowadziły w atmosferę Świąt Wielkanocnych.

Kreatywność najmłodszych mieszkańców naszej gminy okazała się ogromna. Nic więc dziwnego, że komisja konkursowa miała trudny orzech do zgryzienia, a nagród, wyróżnień w każdej z kategorii wiekowych było bardzo wiele. Młodzi artyści sięgali nie tylko po tradycyjne techniki, ale umiejętnie wprowadzali także do swoich prac nowoczesne elementy. Wszystkim artystom serdecznie gratulujemy!

Pokonkursowa wystawa palmy i pisanki wielkanocnej – Gminny Ośrodek Kultury we Władysławowie, czynna w dniach 10-25 kwietnia 2021 r., w godz. 10:00-18:00, w holu na piętrze z zachowaniem reżimu sanitarnego – zapraszamy do podziwiania prac osobiście lub poprzez http://www.gok.wladyslawow.pl/index.php/wystawy/item/726-wystawa-palm-i-pisanek-wielkanocnych-2021