WITAMY NA STRONIE GMINY WŁADYSŁAWÓW

,,Głosy Lwowa” zachwyciły publiczność we Władysławowie 

Profesjonalni śpiewacy ze Lwowa, którzy zawojowali światowe sceny w sobotę, tj. 7 sierpnia 2021 r., wystąpili we Władysławowie. Czterech tenorów wykonało największe światowe przeboje musicalowe oraz najsłynniejsze arie operetkowe i operowe.
Koncert zorganizowany przez Wójta Gminy Władysławów przy współpracy z Gminnym Ośrodkiem Kultury.

LeonVoci – zespół ze Lwowa powstał w 2015 r. Kwartet tenorów „Leon Voci” tworzą niezwykle utalentowani Nazar Tatshyshyn, Roman Chava, Ihor Radvanskyi oraz Andriy Stetshkyi. W tłumaczeniu z języka włoskiego oraz hiszpańskiego ,,LeonVoci” oznacza „Głosy lwów” lub „Głosy Lwowa”. Muzycy pochodzą z Ukrainy, ale swoją artystyczną drogę rozwijają również w Polsce, a ich koncertowe szlaki już po raz drugi przywiodły zespół do Władysławowa. Swój zróżnicowany repertuar wykonali po mistrzowsku, prezentując przed publicznością nie tylko perełki muzyki klasycznej, ale także popularne utwory. 

Widownia doceniła naturalność i swobodę wykonawców nagradzając artystów gromkimi brawami, a sobotnia uczta muzyczna pobudziła nawet tych, którzy na co dzień nie wsłuchują się w muzykę klasyczną.