WITAMY NA STRONIE GMINY WŁADYSŁAWÓW

Rodzinna zabawa na pikniku w Kunach

Słoneczna pogoda i mnóstwo atrakcji czekało na tych, którzy w sobotę, tj. 14 sierpnia 2021 r., pojawili się na placu przy remizie OSP w Kunach. Wszystko za sprawą zorganizowanego tam wakacyjnego pikniku rodzinnego przez Sołectwo Kuny, Wójta Gminy Władysławów oraz Gminny Ośrodek Kultury.

Podczas sobotniej zabawy każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Najmłodsi do woli bawili się na dmuchanych zamkach i torach przeszkód, a o to, aby nawet na moment nie wkradła się nuda zadbali animatorzy. Udział w przygotowanych zabawach i konkursach nagradzany był słodkimi upominkami, nic zatem dziwnego, że chętnych nie brakowało. Dużym powodzeniem cieszyła się również loteria fantowa oraz prezentacja wozu strażackiego. Nie brakowało amatorów lokalnej kuchni, a smakołyki przygotowane przez panie z Koła Gospodyń Wiejskich w Kunach znikały w mgnieniu oka. O muzyczną oprawę sobotniego pikniku zadbała turkowska „Kapela zza Roga”, a także zespół „FOX”. 

Piknik był również okazją do promowania akcji szczepień przeciwko COVID-19, a wszyscy chętni mogli skorzystać ze szczepienia jednodawkowym preparatem.