WITAMY NA STRONIE GMINY WŁADYSŁAWÓW

Beata Modrzejewska z tytułem Osobowość Roku 2020

Miło nam poinformować, że Pani Beata Modrzejewska – prezes naszego stowarzyszenia otrzymała w plebiscycie Głosu Wielkopolskiego tytuł Osobowość Roku 2020 w kategorii „Kultura”.

W piątek, 27 sierpnia, podczas uroczystej gali Osobowość Roku 2019/20 zorganizowanej przez Polska Press, Odział w Poznaniu, wręczono liczne nagrody zasłużonym Wielkopolanom. W gronie zasłużonych Wielkopolan znalazła się Pani Beata Modrzejewska, która w kategorii „KULTURA” zajęła I miejsce w powiecie tureckim i otrzymała tytuł Osobowość Roku 2020.

Pani Beata była nominowana do plebiscytu Głosu Wielkopolskiego Osobowość Roku 2020 za: projekt „Władysławów miejscem trzech kultur”, który zdobył uznanie jurorów i dzięki temu została laureatką konkursu Narodowego Centrum Kultury „Odkryj Swój Skarb”. Plebiscyt daje możliwość, aby docenić i nagrodzić działalność ludzi kultury i nauki, biznesu, polityki i samorządu oraz tych, którzy działają społecznie i charytatywnie. Głosami Czytelników zostaje przyznany tytuł „OSOBOWOŚĆ ROKU 2020”.

Pani Beacie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów zarówno w pracy zawodowej, jak i społecznej.
Materiał nadesłany.