WITAMY NA STRONIE GMINY WŁADYSŁAWÓW

Babciu droga, Dziadku miły… Najlepsze życzenia od przedszkolaków

Występ online, zdalny buziak, ale miłość – jak najbardziej realna. Dzieci z Oddziału Przedszkolnego przy Szkole Podstawowej im. ks. Jana Twardowskiego we Władysławowie przygotowały dla Babć i Dziadków wspaniały występ, który – z racji pandemii najbliżsi mogą obejrzeć w Internecie.

Pandemia koronowirusa skutecznie przeszkodziła w tradycyjnych spotkaniach z okazji Dnia Babci i Dziadka. Nic to jednak, kiedy do dyspozycji ma się Internet. „Za pomocą łącza internetowego zobaczycie zaraz coś bardzo fajnego. Z ekranu Wam wszystkim wesoło machamy i na przedstawienie teraz zapraszamy” – zapowiedziały dzieci i z radością zaprezentowały przygotowany specjalnie na tę okazję program artystyczny. Występ pełen był radosnych piosenek z Babcią i Dziadkiem w roli głównej, a także układów tanecznych do ludowych melodii.

Nie zabrakło również dobrych życzeń dla bliskich: Babciu droga, Dziadku miły! Dziś Wam życzymy dużo siły. Życzymy zdrowia cztery tony, bo czas teraz jest szalony! Życzymy także moc radości i stalowej odporności. Buziak? Może być, acz zdalny, bo jest reżim sanitarny…. Tulić także trzeba zdalnie, ale kochamy Was realnie!
I my do tych życzeń się przyłączamy.

Dziękujemy Pani Dorocie Szczepaniak – Kwietniewskiej za nagranie oraz udostępnienie filmu i zdjęć z tego wydarzenia.

Zapraszamy do obejrzenia występu dzieci z Oddziału Przedszkolnego przy Szkole Podstawowej we Władysławowie z okazji Dnia Babci i Dziadka na gminnym facebooku: https://www.facebook.com/Gmina-W%C5%82adys%C5%82aw%C3%B3w-909774195739437/

Materiał nadesłany: SP we Władysławowie