WITAMY NA STRONIE GMINY WŁADYSŁAWÓW

Na słodko w Szkole Podstawowej w Kunach

29 kwietnia 2022 r. w Szkole Podstawowej w Kunach odbyło się oficjalne otwarcie jadalni. Uroczystość przygotowały dzieci z oddziału przedszkolnego i klas I-III wraz ze swoimi wychowawczyniami.

Wśród zaproszonych gości znaleźli się: p. Elżbieta Klanowska – Wójt Gminy Władysławów, p. Krystyna Michalak – Przewodnicząca Rady Gminy Władysławów, p. Kamila Zawilska – Przewodnicząca Rady Rodziców oraz p. Józef Marszałek – Radny Gminy Władysławów.

Po uroczystym przecięciu wstęgi, dzieci i ich panie zaprosiły wszystkich uczestników spotkania na samodzielnie przygotowane – oczywiście w nowej jadalni – gofry z przeróżnymi dodatkami, m.in. konfiturą, owocami, czekoladą czy bita śmietaną.

Jadalnia powstała po adaptacji i przebudowie pomieszczenia szkolnego – sali lekcyjnej. Inwestycję tę zrealizowano dzięki środkom finansowym z projektu „Posiłek w szkole i w domu” w kwocie 25.000,00 zł. Przedsięwzięcie to zostało również wsparte przez Gminę Władysławów, która przeznaczyła na ten cel z budżetu Gminy Władysławów kwotę 56.663,94 zł.

Materiał nadesłany: SP w Kunach