WITAMY NA STRONIE GMINY WŁADYSŁAWÓW

Piłkarskie zmagania o Puchar Wójta Gminy Władysławów

Sześć drużyn wzięło udział w odbywającym się w poniedziałek, tj. 2 maja 2022 r. na Boisku Orlik we Władysławowie, turnieju piłkarskim, zorganizowanym przez Urząd Gminy i animatorów Orlika Bartłomieja Wiśniewskiego i Miłosza Olka. Stawką imprezy piłkarskiej był okazały puchar Wójta Gminy Władysławów.

Rywalizacja o puchar Wójta Gminy Władysławów to już piłkarska tradycja. Do udziału w tegorocznych rozgrywkach zgłosiło się sześć drużyn, które rozegrały trwające po 10 minut mecze. Zawodnicy pełni sił, energii i dobrego humoru walczyli o każdy strzał do bramki. Piłkarzy w zmaganiach dopingowała również Wójt Gminy Elżbieta Klanowska wraz z Przewodniczącą Rady Gminy Krystyną Michalak i Radnymi Gminnymi. Turniej dostarczył sporo emocji i wrażeń, a pogoda przyciągnęła wielu kibiców. 

Po finałowych rozgrywkach i rzutach karnych było już jasne, iż pierwsze miejsce i największy puchar trafi w ręce zawodników drużyny Rozrzutnik Władysławów. Drugie miejsce zajął zespół z Felicjanowa, a trzecie przypadło piłkarzom Old Boy Władysławów. 
Wielkie brawa dla wszystkich zawodników za sportową i zaciętą walkę w duchu ,,fair play”!