WITAMY NA STRONIE GMINY WŁADYSŁAWÓW

Radośnie ,,u Cioci Stefanii”

Konkursy i zabawy dla dzieci, dmuchany zamek, kiełbaski grillowane, a także pokaz sprzętu strażackiego – to tylko niektóre z atrakcji, jakie przygotowali w dniu 3 września 2022 r. dla gości organizatorzy festynu ,,u Cioci Stefanii” w miejscowości Stefania, tj. Sołtys wsi Stefania Renata Kwietniewska wraz z Radą Sołecką oraz Wójt Gminy Elżbietą Klanowską. Tego dnia na nudę nie można było narzekać.

Na wszystkich, którzy w sobotnie popołudnie zdecydowali się odwiedzić plac przy świetlicy wiejskiej w Stefanii czekało mnóstwo okazji do dobrej zabawy. Szczególne powody do uśmiechu mieli najmłodsi goście. To właśnie na nich czekały gry i zabawy ze szczyptą sportowej rywalizacji prowadzone przez Ciocię Stefanię, a także olbrzymi dmuchany zamek Nadto Druhowie z Natalii prezentowali swoje strażackie auto i sprzęt.

Wielu chętnych przeciągnęła smakowita kiełbaska z grilla i pieczona nad ogniskiem wraz z pajdą wiejskiego chleba z smalcem i ogórkiem oraz słodkie wypieki. Sobotnie popołudnie w miejscowości Stefania upłynęło w miłej atmosferze przy międzypokoleniowej integracji z zabawą taneczną do późnych godzin nocnych.