WITAMY NA STRONIE GMINY WŁADYSŁAWÓW

Bożonarodzeniowy Kiermasz Rękodzieła pt. „Pierwsza Gwiazdka”

Stowarzyszenie Turkowska Unia Rozwoju T.U.R. wraz z Gospodarzem Gminą Dobra serdecznie zapraszają na tegoroczny Bożonarodzeniowy Kiermasz Rękodzieła pt. „Pierwsza Gwiazdka”, który odbędzie się na miejskim targowisku w Dobrej w sobotę 10 grudnia w godz. 12:00-18:00 i w niedzielę 11 grudnia w godzinach od 10:00 do 18:00.

Zachęcamy Wystawców: osoby fizyczne, przedsiębiorstwa, instytucje publiczne, organizacje pozarządowe (koła gospodyń wiejskich, stowarzyszenia, fundacje, spółdzielnie) oraz podmioty prowadzące działalność gastronomiczną do zaprezentowania swoich wyrobów, potraw i oferowanych usług na stoiskach wystawienniczych podczas Bożonarodzeniowego Kiermaszu Rękodzieła w sobotę 10 grudnia w godz. 12:00-18:00 i w niedzielę 11 grudnia w godzinach od 10:00 do 18:00.

Chęć wystawienia się na kiermaszu prosimy zgłaszać na Formularzu zgłoszenia do 30.11.2022r. po uprzednim zapoznaniu się z Regulaminem kiermaszu.

Zachęcamy zespoły muzyczne z obszaru działania Turkowskiej Unii Rozwoju – T.U.R., tj. gminy: Brudzew, Dobra, Goszczanów, Kawęczyn, Kościelec, Malanów, Przykona, Turek, Władysławów oraz miasto Turek do wystąpienia na koncercie pt. „Aleja Gwiazd”, który jest wydarzeniem towarzyszącym Bożonarodzeniowemu Kiermaszowi Rękodzieła 2022 i odbędzie się na scenie na targowisku miejskim w Dobrej w niedzielę 11 grudnia 2022 roku.

Chęć udziału w koncercie prosimy zgłaszać na Formularzu zgłoszenia do 30.11.2022r. po uprzednim zapoznaniu się z Regulaminem kiermaszu.

Zachęcamy aktywnych działaczy lokalnych z obszaru działania Turkowskiej Unii Rozwoju – T.U.R., tj. gminy: Brudzew, Dobra, Goszczanów, Kawęczyn, Kościelec, Malanów, Przykona, Turek, Władysławów oraz miasto Turek do wzięcia udziału w konkursie „Gwiazda Roku” 2022.

Chęć udziału w konkursie prosimy zgłaszać na Formularzu zgłoszenia do 04.12.2022r. po uprzednim zapoznaniu się z Regulaminem kiermaszu.

Podczas Kiermaszu Organizator wraz z Gospodarzem przewidują następujące wydarzenia towarzyszące:

-„Fabryka Gwiazd” – bożonarodzeniowy kiermasz rękodzieła, potrawy i produkty od przedsiębiorców i organizacji pozarządowych;

-„Podążali za Gwiazdą” – pochód Gwiazdek z Gwiazdorem;

-„Aleja Gwiazd” – występy artystyczne oraz koncert kolęd, pastorałek, piosenek dzieci ze szkół Gospodarza i zespołów z obszaru działania Organizatora;

-„Gwiazda Roku” – rozstrzygnięcie konkursu na najaktywniejszego działacza lokalnego z obszaru działania Organizatora;

-„Gwiazda wieczoru” – występ Gwiazdy;

-„Gwiazdka do nieba” – wysłanie Gwiazdy z życzeniami do nieba.

Szczegóły w artykule pod linkiem: https://www.lgd-tur.org.pl/aktualnosci/bozonarodzeniowy-kiermasz-rekodziela-2022/

Materiał nadesłany: Kinga Trzmielewska

Specjalista ds. promocji i marketingu e-commerce

STOWARZYSZENIA TURKOWSKA UNIA ROZWOJU – T.U.R.

e-mail promocja@lgd-tur.org.pl

Bożonarodzeniowy Kiermasz Rękodzieła pt. „Pierwsza Gwiazdka”

Bożonarodzeniowy Kiermasz Rękodzieła pt. „Pierwsza Gwiazdka”