WITAMY NA STRONIE GMINY WŁADYSŁAWÓW

Osobowości Roku 2022 z gminy Władysławów – nominacje i głosowanie

Wójt Elżbieta Klanowska, Agnieszka Lipska i Andrzej Kujawa – to mieszkańcy naszej gminy, którzy angażując się w różnorodne działania zostali dostrzeżeni i nominowani do tytułu: Osobowość Roku 2022.

W środę, tj. 11 stycznia 2023 r. redakcja Głosu Wielkopolskiego ogłosiła ogłosiła tegoroczne nominacje do tytułu: Osobowość Roku 2022. Wśród nominowanych nie zabrakło mieszkańców gminy Władysławów.

W kategorii ,,Polityka, samorządność i społeczność lokalna” pretendentką do tytułu jest: Wójt Gminy Elżbieta Klanowska – nominowana za zaangażowanie w program ,,Sportowa Polska” w gminie Władysławów, który zakłada budowę wielofunkcyjnych boisk przy Szkole Podstawowej w Chylinie, Kunach i Wyszynie. Swój głos na Panią Wójt można oddać poprzez stronę: https://gloswielkopolski.pl/p/kandydat/elzbieta-klanowska%2C3332911/ lub wysyłając SMS o treści: PNP.258 na numer 7303.

Kategoria ,,Kultura” to aż dwoje nominowanych mieszkańców gminy Władysławów: Agnieszka Lipska – nauczycielka Szkoły Podstawowej w Kunach, poetka, graficzka i malarka. Swój głos na panią Agnieszkę oddajemy klikając na stronie: https://gloswielkopolski.pl/p/kandydat/agnieszka-lipska%2C3317555/#coin-plebiscyty albo wysyłając SMS o treści: PNK.349 na numer 7303.

Andrzej Kujawa – instruktor muzyki i kapelmistrz Młodzieżowej Orkiestry Dętej działającej przy GOK we Władysławowie oraz Orkiestry OSP Brudzew również ma szansę na tytuł Osobowość Roku 2022 – przekazując wartości oraz tradycje muzyczne i uwrażliwiając dzieci oraz młodzież na sztukę. Głos na Pana Andrzeja oddawać można na stronie: https://gloswielkopolski.pl/p/kandydat/andrzej-kujawa%2C3317557/  i poprzez SMS o treści: PNK.350 wysyłany pod numer 7303. 

Głosowanie trwa do 23 lutego 2023 r. do godz. 22:00 – zachęcamy do głosowania i wpierania nominowanych mieszkańców gminy Władysławów.