Już 11 maja uczniowie klas ósmych rozpoczną ważny etap swojej edukacyjnej drogi – Egzamin Ósmoklasisty.
Z tej okazji Dyrektor Centrum Usług Wspólnych Gminy Władysławów Pani Alicja Olek w imieniu Wójt Gminy Elżbiety Klanowskiej przekazała na ręce Dyrektorów szkół podstawowych z gminy Władysławów symboliczne długopisy dla ósmoklasistów. To drobny gest wsparcia i otuchy dla młodych mieszkańców naszej gminy przed tym ważnym wyzwaniem.
Niech otrzymane długopisy przyniosą szczęście, spokój i wiarę we własne możliwości, a każdy egzaminowy dzień będzie pełen sukcesów. Wszystkim uczniom życzymy powodzenia oraz najlepszych wyników. Trzymamy za Was kciuki!




















