WITAMY NA STRONIE GMINY WŁADYSŁAWÓW

Przedstawienie „Europo nie możesz żyć bez Boga”

Boże Narodzenie to czas, kiedy wszyscy stają się dla siebie bardziej życzliwi, milsi                            i zapominają o wszelkich sporach i waśniach.

Dnia 20 grudnia, jak co roku w naszej szkole odbyły się jasełka bożonarodzeniowe pt. „Europo nie możesz żyć bez Boga”. Zostały Przygotowane przez uczniów klasy szóstej pod opieką P. Mirosławy Tarłowskiej i P. Alicji Kwiatkowskiej. Uczniowie wcielili się w rolę Maryi, Józefa, przedstawicieli Unii Europejskiej oraz aniołów.

Przedstawienie rozpoczęło się wystąpieniem grupy tanecznej z młodszych klas przygotowane przez P. Olgę Maciaszek. Jasełka w wykonaniu uczniów wprowadziły wszystkich w świąteczny nastrój. Piękny śpiew kolęd i piosenek świątecznych uświadomił wszystkim i przypomniał, że Święta Bożego Narodzenia są już bardzo blisko. Uczniowie swym pięknym występem podbili serca publiczności.

Po zakończonym spektaklu głos zabrały Dyrektor Szkoły Podstawowej P. Małgorzata Klimaszewska i Dyrektor Gimnazjum Społecznego P. Agnieszka Nowak, które podziękowały uczniom za występ oraz złożyły wszystkim życzenia świąteczne. Do życzeń dołączyli się także zaproszeni goście.

Spotkanie przebiegło w miłej i świątecznej atmosferze.

Opracowała:

Alicja Kwiatkowska