WITAMY NA STRONIE GMINY WŁADYSŁAWÓW

Witaj szkoło!

Długo wyczekiwane wakacje minęły, zostały piękne wspomnienia. Słoneczna pogoda sprzyjała wypoczynkowi ,,ładując” w każdego z nas nowe pokłady energii i siły do nauki oraz pracy.
Dnia 2 września 2019 r. Mszą Świętą w parafiach naszej gminy uczniowie rozpoczęli nowy rok szkolny 2019/2020. Po Eucharystii wszyscy udali się do szkół, gdzie odbyły się spotkania z wychowawcami poszczególnych klas.

Dyrektorzy szkół, Wójt Gminy Elżbieta Klanowska oraz zaproszeni goście życzyli uczniom powodzenia, jak najlepszych ocen, jak najmniej problemów i smutków. Skierowali do dzieci i młodzieży słowa zachęty do owocnej nauki, albowiem to od nich samych zależy ich przyszłość, oni sami decydują, w którą stronę skierują swój los…Nadto wskazywali na szczerą chęć pomocy oraz wsparcia ze strony nauczycieli, pracowników szkół i otoczenia.

W nowym roku szkolnym 2019/2020 powitaliśmy nowych dyrektorów szkół podstawowych: p. Ilonę Grzelak – Szkoła Podstawowa w Chylinie, p. Anetę Jaszczak – Szkoła Podstawowa w Natalii oraz p. Jacka Grzelaka – Szkoła Podstawowa w Kunach. Gratulujemy objęcia nowych stanowisk i życzymy spełniania się w swoich obecnych funkcjach oraz realizacji powziętych celów, planów i zamierzeń, a także akceptacji i przychylności społeczności szkolnej oraz lokalnej.

Rok szkolny 2019/2020 rozpoczęło 161 przedszkolaków w Przedszkolu Gminnym we Władysławowie, 147 dzieci w oddziałach przedszkolnych przy szkołach podstawowych na terenie całej gminy, natomiast w szkołach podstawowych – 786 uczniów.

Dyrekcji, nauczycielom, pracownikom szkół oraz wszystkim uczniom życzymy owocnej pracy i samych sukcesów w nowym roku szkolnym.