WITAMY NA STRONIE GMINY WŁADYSŁAWÓW

Drużyna z Kun najlepsza w Gminnym Turnieju Piłki Nożnej OSP

Pięć drużyn stanęło do rywalizacji w Gminnym Turnieju Piłki Nożnej Ochotniczych Straży Pożarnych. Rywalizację wygrała reprezentacja jednostki z Kun, która jednocześnie była gospodarzem piłkarskich zawodów.

W niedzielę, tj. 9 lutego 2020 r., sala sportowa w Szkole Podstawowej w Kunach już od rana wypełniona była sportowymi emocjami. Do piłkarskiej rywalizacji przystąpiły drużyny z OSP Chylin, OSP Jabłonna, OSP Kuny, OSP Władysławów i OSP Wyszyna. Gra na boisku była pełna emocji, ale też sportowej walki w dobrej atmosferze. Wszyscy druhowie udowodnili, że z piłką radzą sobie równie dobrze, jak z wyjazdami do pożarów.

O wynikach turnieju zadecydowały punkty zebrane przez poszczególne drużyny podczas wszystkich przeprowadzonych meczów. Najlepsi okazali się gospodarze, czyli reprezentacja OSP Kuny, a kolejne miejsca zajęły drużyny z Chylina oraz Wyszyny. Z rąk Wójt Gminy Elżbiety Klanowskiej, Komendanta Gminnego OSP Witolda Dębińskiego oraz członków Gminnego Zarządu OSP Mirosława Janiaka i Roberta Szkudlarka zwycięskie drużyny otrzymały pamiątkowe, okazałe puchary z podziękowaniami i życzeniami dalszych sukcesów sportowych. Podziękowania za udział w turnieju powędrowały także do piłkarzy – strażaków ochotników z Władysławowa i Jabłonnej.
Wszystkim serdecznie gratulujemy i dziękujemy za sportowe emocje!