WITAMY NA STRONIE GMINY WŁADYSŁAWÓW

Walczyli o puchar Wójta Gminy Władysławów!

Wieczorową porą, 25 września 2020 r., na Boisku Orlik we Władysławowie, pomimo deszczowej aury, byliśmy świadkami emocjonujących zmagań piłkarskich, a to za sprawą odbywającego się corocznie Turnieju Piłki Nożnej o puchar Wójta Gminy Władysławów, zorganizowanego przez Urząd Gminy i animatorów Boiska Orlik Bartłomieja Wiśniewskiego i Miłosza Olka. Główna idea turnieju jak zawsze krąży wokół popularyzacji piłki nożnej w lokalnym środowisku i integracji społeczeństwa.

Do udziału w rozgrywkach zgłosiło się 6 drużyn z gminy Władysławów – Orły Chylin, LZS Baszta Wyszyna, Old Boy Wyszyna, OSP Kuny oraz drużyna z Kamionki i Władysławowa.

Punktualnie o godzinie 20:00 usłyszeliśmy pierwszy gwizdek. Każda z rozgrywek trwała po 10 min., w przypadku równej liczby zdobytych bramek i remisowego wyniku meczu sędzia spotkania Miłosz Olek zarządzał serię rzutów karnych. Zawodnicy pełni sił, energii i dobrego humoru walczyli o każdy strzał do bramki.

W finałowych spotkaniach zawodników dopingowała również Wójt Gminy Elżbieta Klanowska wraz z Radnymi Gminnymi. Po serii pełnych napięcia rozgrywek około godz. 23:00 zwycięskie trzy drużyny – I. LZS Baszta Wyszyna, II. OSP Kuny oraz III. drużyna z Kamionki – otrzymały z rąk Wójt Elżbiety Klanowskiej pamiątkowe puchary z podziękowaniami za udział i życzeniami dalszych sukcesów sportowych.

Turniej dostarczył sporo emocji i wrażeń, a żywiołowy doping zgromadzonych kibiców dodawał ,,smaku” tej dobrze zorganizowanej imprezie piłkarskiej. Wielkie brawa dla wszystkich zawodników za sportową i zaciętą walkę w duchu ,,fair play”!