WITAMY NA STRONIE GMINY WŁADYSŁAWÓW

Do zobaczenia szkoło…witajcie wakacje!

Po wielu miesiącach wytężonej nauki i ciężkiej pracy, w znaczonym stopniu utrudnionej przez pandemię COVID-19, nadszedł czas upragnionych wakacji. 25 czerwca 2021 r. to dzień długo wyczekiwany przez każdego ucznia to dzień rozpoczynającego się zasłużonego odpoczynku.

Tegoroczne wakacje przywitały uczniów i rodziców, nauczycieli i pracowników szkół przepiękną, słoneczną pogodą – milej nie jesteśmy w stanie wyobrazić sobie tego dnia!

W Szkole Podstawowej im. ks. Jana Twardowskiego we Władysławowie uroczyście, aczkolwiek z łezką w oku pożegnano ośmioklasistów życząc powodzenia na dalszej drodze edukacyjnej. Uczniów nagrodzono nie tylko za wybitne osiągnięcia w nauce, ale także za wzorowe zachowanie, godne reprezentowanie szkoły w konkursach na różnych szczeblach oraz bezinteresowną działalność na rzecz szkoły i społeczności lokalnej.

Wraz z uczniami, rodzicami, nauczycielami i pracownikami Szkoły Podstawowej we Władysławowie wakacje powitała Wójt Gminy Elżbieta Klanowska, życząc uczniom i całej społeczności szkolnej bezpiecznych i słonecznych wakacji, pełnych pozytywnej energii i niezapomnianych wrażeń, beztroskiego wypoczynku, bajkowych przygód, a we wrześniu szczęśliwego powrotu do szkoły.

Uroczystość zakończenia roku szkolnego 2020/2021 w Szkole Podstawowej we Władysławowie to z pewnością ogromna radość, aczkolwiek to radość ustępowała miejsce smutkowi i wzruszeniu, albowiem tego dnia swoją misję na stanowisku dyrektora zakończyła Pani Urszula Maciejewska. Podziękowaniom nie było końca…Wójt Gminy Elżbieta Klanowska z wdzięcznością dziękowała za te wspaniałe lata kierowania szkołą, za każde przedsięwzięcie, które wniosło w życie uczniów uśmiech i zadowolenie, za ich wspieranie i motywowanie do nauki oraz rozwoju własnej osobowości, za życzliwość i okazywaną pomoc, zaangażowanie w pracę na rzecz szkoły. Jednocześnie życzyła wypoczynku, zdobywania nowych wrażeń, radości, zdrowia, energii oraz wszelkiej pomyślności.
Po części oficjalnej uroczystości uczniowie otrzymali z rąk swoich wychowawców świadectwa i z radością rozpoczęli wakacje!