WITAMY NA STRONIE GMINY WŁADYSŁAWÓW

Ekstremalne emocje, czyli VI edycja biegu Husar Race

Trwają ostatnie przygotowania do kolejnej, szóstej już edycji biegu Husar Race. Śmiałkowie na naszpikowaną przeszkodami trasę wyruszą w niedzielę, 31 lipca. Ekstremalne emocje gwarantowane.

Jednostka OSP Wyszyna, klub Baszta Wyszyna oraz Urząd Gminy Władysławów zapraszają w niedzielę, 31 lipca na teren łowiska Borowy Staw, gdzie odbędzie się VI edycja Ekstremalnego Biegu dla Służb Mundurowych „Husar Race” pod patronatem Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi Ryszarda Bartosika. Celem biegu jest propagowanie aktywnego i zdrowego trybu życia, promocja Wyszyny i okolic, a także integracja służb mundurowych, promocja oraz zachęcenie osób cywilnych do pracy w szeregach Policji, Państwowej Straży Pożarnej, Straży Granicznej, Wojsku RP, Służby Więziennej, Straży Leśnej oraz pozostałych służb mundurowych. Po biegu głównym wystartuje również bieg „Mały Husarz” dla dzieci.

Już wiadomo, że w tegorocznej edycji wystartuje blisko 200 zawodników, gotowych na walkę z przeszkodami, które przygotowali dla nich organizatorzy. Trasa ma długość 6,5 km, a jej fragmenty przebiegają przez tereny bagniste i wodę. Będzie się działo! 

plakat husar race