WITAMY NA STRONIE GMINY WŁADYSŁAWÓW

Spotkanie z Posłem Krzysztofem Ostrowskim

Wszyscy zainteresowani tym, co dzieje się obecnie w polityce naszego kraju jak również osoby, którym bliskie są poglądy partii rządzącej mieli możliwość spotkać się z jednym z posłów Prawa i Sprawiedliwości. Rzeczone spotkanie miało miejsce w Domu Parafialnym w Russocicach. Wieczorem 4 października 2017 r. poseł Krzysztof Ostrowski opowiedział czego w ostatnim czasie udało się dokonać. Podkreślił, że jako jedyna partia rządząca spełnia obietnice wyborcze co skutkuje zaufaniem wyborców i dobrą kondycją gospodarczą. Chętnie przypomniał korzyści wynikające z programu socjalnego 500+ , wspomniał o programie mieszkania + i obniżeniu wieku emerytalnego, zmniejszeniu bezrobocia oraz wzroście PKB.
Planach rządu na najbliższy czas to przed wszystkim przeprowadzenie kolejnych reform – sądownictwa, mediów, zakazu handlu w niedziele oraz ustawy samorządowej.
W spotkaniu uczestniczył także Poseł Ryszard Bartosik, który zabrał głos m.in. na temat kopalni Adamów i przyczynach jej złej kondycji.
Nikt nie zapomniał o mieszkańcach, którzy bardzo chętnie uczestniczyli w rozmowie i zadawali pytania. Po raz kolejny została poruszona kwestia zbiornika retencyjnego w miejscowości Jabłonna.
Na zakończenie spotkania Zastępca Wójta Piotr Szewczyński przekazał na ręce Posła Krzysztofa Ostrowskiego petycję w sprawie wsparcia finansowego termomodernizacji ośrodka zdrowia w kwocie 700 tyś zł.