WITAMY NA STRONIE GMINY WŁADYSŁAWÓW

„Bądźmy bezpieczni!”

Nasze przedszkole kładzie duży nacisk na edukację bezpieczeństwa. Naszym zadaniem jest wyposażenie przedszkolaków w umiejętności przewidywania zagrożeń, unikania ich oraz radzenia sobie z sytuacją trudną, dlatego 10 marca 2023 r. dzieci z grupy „Motylki” wystąpiły w inscenizacji dotyczącej bezpieczeństwa pieszych w ruchu drogowym pt: „ Alicja na wiejskiej drodze”.

Przedstawienie obejrzeli zaproszeni goście: Przewodnicząca Rady Gminy Pani Krystyna Michalak, Dyrektor Centrum Usług Wspólnych Gminy Władysławów Alicja Olek, Pani Policjantka Paula Jesiołowska z Komisariatu  Policji w Tuliszkowie, Dyrektor Przedszkola Pani Wioletta Szczecińska oraz dzieci z grupy „Muchomorki” i „Pszczółki”.

Cieszymy się, że w ten sposób wyrabiamy u dzieci prawidłowe nawyki zachowania w ruchu drogowym. Od nas wszystkich wychowawców, opiekunów, rodziców zależy bezpieczeństwo dzieci . Na zakończenie dzieci wręczyły gościom podziękowania za przybycie do naszego przedszkola, a nasi goście obiecali nam, że jeszcze nas odwiedzą. Na koniec spotkania nie mogło zabraknąć pamiątkowego zdjęcia.

Materiał nadesłany: Przedszkole Gminne we Władysławowie