WITAMY NA STRONIE GMINY WŁADYSŁAWÓW

Gminny Turniej Halowej Piłki Nożnej OSP

Reprezentacja jednostki OSP Kuny zwyciężyła w sobotnim (10 lutego 2024 r.) Gminnym Turnieju Halowej Piłki Nożnej drużyn OSP z terenu gminy Władysławów. Piłkarskie zmagania toczyły się na sali sportowej w Szkole Podstawowej im. Alfreda Delonga w Kunach pod czujnym okiem sędziego Bartłomieja Wiśniewskiego i sędziego VAR Elżbiety Klanowskiej.

Do rywalizacji przystąpiły cztery drużyny reprezentujące jednostki w Chylinie, Kunach, Władysławowie oraz Wyszynie. Turniej rozgrywany był systemem każdy z każdym. Po zakończeniu wszystkich emocjonujących rozgrywek i podsumowaniu uzyskanych wyników było już jasne, że puchar za zajęcie pierwszego miejsca należy się druhom z OSP Kuny, a więc gospodarzom sobotnich rozgrywek. Tuż za nimi znalazła się drużyna ubiegłorocznych mistrzów, czyli OSP Wyszyna, a trzecią lokatę zajęła reprezentacja OSP Chylin. Pamiątkowy dyplom i statuetka trafiła także dla druhów z jednostki OSP Władysławów.

Najlepsi odebrali puchary i dyplomy z rąk Wójt Gminy Elżbiety Klanowskiej, Członka Prezydium Zarządu Oddziału Powiatowego ZOSP RP w Turku dh Roberta Szkudlarka, Prezesa Oddziału Zarządu Gminnego ZOSP RP we Władysławowie dh Mirosława Janiaka, Prezesa OSP Władysławów Wiesława Kałużnego i Komendanta Gminnego dh Witolda Dębińskiego. Zwycięzcy będą niebawem reprezentować naszą gminę podczas Powiatowego Turnieju Halowej Piłki Nożnej OSP w Słodkowie. Już dziś trzymamy kciuki!