WITAMY NA STRONIE GMINY WŁADYSŁAWÓW

Archiwum: 9 sierpnia 2019

Za nami 6 tygodni pracy z ludźmi ze Świata – 2 SIERPNIA b.r. zakończyliśmy realizację projektu International Education for Kindergartens. Celem projektu było wykreowanie postaw tolerancji i otwartości wobec innych kultur poprzez umożliwienie interakcji z reprezentantami różnych państw oraz zwiększenie jakości edukacji poprzez dostarczanie praktycznych warsztatów.

Czytaj dalej

Za nami okres żniw, czas ciężkiej pracy włożonej przez rolników, by zebrać plon, który ziemia wydała. Przed nami czas podziękowań za tegoroczne zbiory – Święto Plonów.W związku z powyższym serdecznie zapraszamy na Dożynki Gminno-Parafialne, dn. 24 sierpnia 2019 r. godz. 15:00, plac przed remizą OSP w Skarbkach.

Czytaj dalej

W dniu 21 sierpnia 2019 r. godz. 9:30 zapraszamy dzieci do sali widowiskowej Gminnego Ośrodka Kultury we Władysławowie na spektakl teatralny ,,Pan Twardowski”. To barwna i zabawna opowieść o perypetiach Pana Twardowskiego i jego potyczkach z diabłem.Zapraszamy na przedstawienie pełne czarów, magii i legend!

Czytaj dalej

Trzy maluchy i suczka widoczne na zdjęciach poniżej szukają schronienia i opieki. Gorąco zachęcamy do adopcji uroczych czworonogów. Więcej informacji pod nr tel. 63 280 46 47.

Czytaj dalej

Zapraszamy wszystkie dzieci na wakacje z Gminnym Ośrodkiem Kultury we Władysławowie – SIERPIEŃ 2019. Zaplanowane atrakcje – zajęcia plastyczne, spektakl, wycieczka z pewnością przeniosą dzieci w świat zabawy, radości i niesamowitych wrażeń! Przyjdź i baw się razem z nami!

Czytaj dalej