WITAMY NA STRONIE GMINY WŁADYSŁAWÓW

Archiwum: 9 sierpnia 2019

Za nami 6 tygodni pracy z ludźmi ze Świata – 2 SIERPNIA b.r. zakończyliśmy realizację projektu International Education for Kindergartens. Celem projektu było wykreowanie postaw tolerancji i otwartości wobec innych kultur poprzez umożliwienie interakcji z reprezentantami różnych państw oraz zwiększenie jakości edukacji poprzez dostarczanie praktycznych warsztatów.

Czytaj dalej

W dniu 21 sierpnia 2019 r. godz. 9:30 zapraszamy dzieci do sali widowiskowej Gminnego Ośrodka Kultury we Władysławowie na spektakl teatralny ,,Pan Twardowski”. To barwna i zabawna opowieść o perypetiach Pana Twardowskiego i jego potyczkach z diabłem.Zapraszamy na przedstawienie pełne czarów, magii i legend!

Czytaj dalej

Trzy maluchy i suczka widoczne na zdjęciach poniżej szukają schronienia i opieki. Gorąco zachęcamy do adopcji uroczych czworonogów. Więcej informacji pod nr tel. 63 280 46 47.

Czytaj dalej

Zapraszamy wszystkie dzieci na wakacje z Gminnym Ośrodkiem Kultury we Władysławowie – SIERPIEŃ 2019. Zaplanowane atrakcje – zajęcia plastyczne, spektakl, wycieczka z pewnością przeniosą dzieci w świat zabawy, radości i niesamowitych wrażeń! Przyjdź i baw się razem z nami!

Czytaj dalej