WITAMY NA STRONIE GMINY WŁADYSŁAWÓW

Archiwum: Lipiec 2019

Informacja dotycząca składania wniosków o zwrot podatku akcyzowego zawartego w cenie oleju napędowego wykorzystywanego do produkcji rolnej na rok 2019 Wójt Gminy Władysławów informuje, że w terminie od 1 sierpnia 2019r. do 31 sierpnia 2019 r. przyjmowane będą wnioski o zwrot podatku akcyzowego zawartego w cenie oleju napędowego wykorzystywanego do produkcji rolnej wraz z fakturami […]

Czytaj dalej

Uroczy młody psiak szuka nowego domu. Gorąco zachęcamy do adopcji czworonoga. Więcej informacji pod nr tel.: 63 280 46 47

Czytaj dalej

Wakacje to czas beztroskiej zabawy, przygód, wielu niezapomnianych chwil i przeżyć. Wspomnieniami do wakacji często powracamy w interakcjach z przyjaciółmi, dzieląc się swoimi wrażeniami i emocjami. Wakacje to nie tylko aktywna zabawa, ale przede wszystkim odpoczynek od nauki, pracy, czy zajęć dnia codziennego.

Czytaj dalej

Zamawiający Gmina Władysławów z siedzibą przy ul. Rynek 43, 62 – 710 Władysławów, zaprasza do złożenia oferty na: Wykonanie dokumentacji technicznej dotyczącej zadania realizacji inwestycji drogowej (ZRID) przebudowy drogi wewnętrznej ul. Zygmuntowska i ul. Orla w ramach zadania „Przebudowa dróg wewnętrznych ul. Zygmuntowska i Orla we Władysławowie”. Szczegóły w załączniku.

Czytaj dalej

Muzyką, dobrą zabawą i wspaniałą, wakacyjną pogodą wypełniona była sobota, tj. 20 lipca 2019 r., we Władysławowie. Wszystko za sprawą Muzycznego Portu Władysławów, zorganizowanego jak co roku przez Wójta Gminy Władysławów oraz Gminny Ośrodek Kultury, do którego zawinęły znane gwiazdy, a na pikniku bawiły się całe rodziny.

Czytaj dalej

Drugi etap niezwykłych międzynarodowych wakacji przeszedł już do historii…W związku z powyższym miło nam poinformować, iż przed nami trzeci i niestety ostatni cykl projektu International Education for Kindergartens.

Czytaj dalej

Już po raz kolejny Radni, obecnej i byłej kadencji, oraz Sołtysi z terenu gminy Władysławów spotkali się w Gospodarstwie Agroturystycznym Wigwam w Russocicach, by stanąć do rywalizacji w VII Zawodach Strzeleckich Radnych i Sołtysów.

Czytaj dalej

Sobota, tj. 13 lipca 2019 r., w miejscowości Jabłonna upłynęła w klimacie wspaniałej zabawy i radosnego humoru, a to za sprawą ogniska zorganizowanego przez Wójta Gminy Władysławów Elżbietę Klanowską oraz Radnego Gminnego Zbigniewa Kacprzaka.

Czytaj dalej

W załączeniu List Prezesa Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego Pani Aleksandry Hadzik skierowany do rolników, w którym apeluje o zachowanie bezpieczeństwa podczas żniw.  

Czytaj dalej

W minioną sobotę, tj. 13 lipca 2019 r., odbył się festyn rodzinny dla mieszkańców Beznazwy. Pomysłodawcą i inicjatorem wydarzenia był sołtys Dawid Wojtyra, który kilka minut po godzinie 17:00 przywitał wszystkich mieszkańców sołectwa i gorąco zachęcał do wzięcia udziału w przygotowanych licznych konkurencjach i konkursach.

Czytaj dalej

Gmina Władysławów zgodnie z przyjętymi założeniami i planami zrealizowała kolejne zadanie inwestycyjne.W dniu 12 lipca 2019 r. dokonano odbioru końcowego inwestycji pod nazwą ,,Rozbudowa sieci wodociągowej i kanalizacji sanitarnej w miejscowości Władysławów, ul. Lecha” – II etap.

Czytaj dalej

Dotacje z Urzędu Pracy współfinansowane z Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Wielkopolskiego Regionsalnego Programu Operacyjnego na lata 2014-2020 Oś Priorytetowa 6. Rynek pracy Działanie 6.1 Aktywizacja zawodowa osób bezrobotnych i poszukujących pracy – projekty pozakonkursowe realizowane przez PSZ.

Czytaj dalej

Sport jest jednym z istotnych elementów w życiu człowieka. Sport jest pasją, wymaga wielu wyrzeczeń, jest czasem ciężkiej i wytężonej pracy, ale i odskocznią od trosk codzienności, od nauki czy pracy, oraz niezwykłą radością z osiąganych, nawet tych najmniejszych sukcesów.

Czytaj dalej

Zamawiający Urząd Gminy Władysławów z siedzibą przy ul. Rynek 43, 62 – 710 Władysławów, zaprasza do złożenia oferty na: „Wykonanie dokumentacji technicznej dotyczącej zadania realizacji inwestycji drogowej (ZRID) przebudowy drogi wewnętrznej ul. Zygmuntowska i ul. Orla  w ramach zadania „Przebudowa dróg wewnętrznych ul. Zygmuntowska i Orla we Władysławowie” DOKUMENTACJA

Czytaj dalej