WITAMY NA STRONIE GMINY WŁADYSŁAWÓW

Archiwum: 8 lipca 2019

W okolicach miejscowości Leonia błąka się pies widoczny na zdjęciach poniżej. Zwierzę najprawdopodobniej ze względu na sezon urlopowy i wakacyjne wojaże jakiejś „szczęśliwej rodzinki” nagle przestało być kochane i potrzebne i stało się zbędnym balastem. Gorąco zachęcamy do przygarnięcia zwierzaka i zapewnienia mu nowego, lepszego domu. Więcej informacji pod nr tel 63 280 46 47. […]

Czytaj dalej

Od 24 czerwca 2019 r. trwa niezwykły projekt International Education for Kindergartens, w którym udział biorą chętni przedszkolacy i wolontariusze pochodzący z różnych stron świata.

Czytaj dalej

Wakacyjny festyn organizowany przez strażaków z jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej w Chylinie to już tradycja. Druhowie w tym roku także stanęli na wysokości zadania i sobotnie popołudnie (6 lipca) upłynęło w radosnej atmosferze pełnej atrakcji dla każdego.

Czytaj dalej

Gorące, palące słońcem wzgórza mediugorskie, barwne i wielokulturowe miasteczko Mostar, zapierające dech w piersiach wodospady Kravicia, chorwacki Split ze swoim uroczym klimatem nadmorskiego miasteczka i promenada wysadzana palmami w Trogirze to najważniejsze „punkty – klucze”, które odwiedzili uczestnicy czterodniowej wycieczki organizowanej przez Stowarzyszenie „Koniczynka” z Władysławowa.

Czytaj dalej