WITAMY NA STRONIE GMINY WŁADYSŁAWÓW

Archiwum: 4 listopada 2019

Mieszkańcy Gminy Władysławów Uprzejmie informujemy, iż Gmina Władysławów planuje przystąpić do programu: ”Usuwanie folii rolniczych i innych odpadów pochodzących z działalności rolniczej” ogłoszonego przez Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie. W tym celu niezbędne jest przeprowadzenie inwentaryzacji utylizowanych odpadów rolniczych występujących na terenie Gminy Władysławów. W związku z powyższym została opracowana ankieta, […]

Czytaj dalej

W czwartkowy wieczór, tj. 31 października 2019 r., sala Domu Parafialnego w Russocicach wypełniła się po brzegi dziećmi i młodzieżą, którzy wspólnie bawili się przebrani za aniołki oraz postaci świętych. Wszystko za sprawą balu, który kilku lat jest organizowany w naszej Parafii.

Czytaj dalej

Stowarzyszenie ,,Koniczynka” we Władysławowie organizuje wyjazd na Koncert piosenek dwudziestolecia międzywojennego ,,Lata dwudzieste, lata trzydzieste…” w dniu 23 listopada 2019 r. godz. 18:00, Aula PWSZ Konin, ul. Ks. J. Popiełuszki 4. Zapraszamy! Szczegóły poniżej.

Czytaj dalej