WITAMY NA STRONIE GMINY WŁADYSŁAWÓW

Wiek i trzy lata w gminie Władysławów

Pani Jadwiga Drzewiecka to najstarsza mieszkanka naszej gminy. W dniu 103 urodzin, 27 sierpnia 2018 r. Panią Jadwigę z kwiatami i najserdeczniejszymi życzeniami zdrowia oraz wszelkiej pomyślności odwiedzili Wójt Gminy Władysławów Krzysztof Zając, Zastępca Wójta Gminy Piotr Szewczyński i Kierownik Urzędu Stanu Cywilnego Mariusz Drzewiecki. Gości przywitała Jubilatka wraz z córką, synem i synową. W bardzo miłej i rodzinnej atmosferze rozmawiali o tym jak na przestrzeni dziesięcioleci zmieniała się nasza gmina. Z zaciekawieniem wysłuchali wspomnień Pani Jadwigi która jak sama zaznacza : „ najpiękniejsze są te dotyczące naszej rodziny – gdy byliśmy wszyscy razem”. To niedługie, ale jakże miłe spotkanie ukazało niezwykłość Pani Jadwigi. Jest to niezmiernie ciepła i uprzejma Starsza Pani, która swoją dystynkcją i lotnością umysłu urzekła wszystkich gości.