WITAMY NA STRONIE GMINY WŁADYSŁAWÓW

Jasełka w Przedszkolu Gminnym we Władysławowie

W dniu 17 grudnia 2019 r. dzieci z grupy integracyjnej ,,Pszczółki” zaprezentowały Jasełka dla rodziców i zaproszonych gości.

Przedstawienie było wyjątkowe. Dzieci w specjalnie przygotowanych kostiumach oraz w scenografii nawiązującej do Betlejem przedstawiły sceny narodzin Jezusa Chrystusa. Wśród śpiewu aniołów do żłóbka  przybyli rozradowani i pełni werwy pastuszkowie, pokłony złożyli także Królowie.

Inscenizacja przeplatana była pięknymi kolędami i pastorałkami oraz tańcami aniołów. Przedszkolaki świetnie wcieliły się w swoje role, śpiewały również znane kolędy i pastorałki. Wszyscy ulegli magii występów przedszkolaków.

Po przedstawieniu były brawa, gratulacje i życzenia od Wójta Gminy Władysławów – Pani Elżbiety Klanowskiej, sołtysa Władysławowa, a zarazem radnego Gminy Władysławów – Pana Dariusza Bartczaka oraz dyrektor Przedszkola Gminnego – pani Wioletty Szczecińskiej. O najmłodszych nie zapomniał także Święty Mikołaj, który wręczył każdemu przedszkolakowi świąteczną paczkę.

Wszystkim przedszkolakom należą się ogromne pochwały za zaangażowanie, nauczone perfekcyjnie wierszyki, kolędy i pastorałki, dzięki którym stworzyły wspaniałą, świąteczną atmosferę i podbiły serca całej widowni.