WITAMY NA STRONIE GMINY WŁADYSŁAWÓW

Strzeleckie zmagania Radnych i Sołtysów z gminy Władysławów

Tradycją stały się już organizowane w gminie Władysławów, w Gospodarstwie Agroturystycznym Wigwam w Russocicach, Zawody Strzeleckie Radnych i Sołtysów. W tym roku wydarzenie zorganizowano po raz dziewiąty. 

Jak każdego roku organizatorem imprezy strzeleckiej był Urząd Gminy we Władysławowie oraz Gminny Ośrodek Kultury. Łącząc dobrą zabawę ze szczyptą rywalizacji uczestnicy zawodów, zarówno panowie, jak i panie, chwycili za broń  i walczyli o miano najlepszego strzelca. Koleżeńska rywalizacja do ostatniej chwili trzymała wszystkich w napięciu. Wśród mężczyzn najcelniejszym okiem wykazał się Zbigniew Trocha, a kolejne pozycje zajęli Józef Lewandowski i Maciej Czaja. Strzeleckiej sprawności mężczyzn nie ustąpiły kobiety, które w swojej kategorii również pokazały kunszt i wolę walki okraszoną dużą porcją poczucia humoru. W kategorii kobiet zwyciężczynią okazała się Elżbieta Marciniak, druga lokata przypadła Agnieszce Świderskiej, a trzecie miejsce zajęła Anna Feliks. Zwycięzców i zwyciężczynie uhonorowano pucharami oraz pamiątkowymi dyplomami.

Serdecznie gratulujemy wszystkim Strzelcom, którzy podjęli wyzwanie i stanęli do rywalizacji w IX Zawodach Strzeleckich Radnych i Sołtysów.