WITAMY NA STRONIE GMINY WŁADYSŁAWÓW

Rozgrywki czas zacząć! Sportowa niedziela w Gminie Władysławów

Słoneczna niedziela, tj. 8 kwietnia 2018 r., przyciągnęła kibiców i sympatyków piłki nożnej na Stadion Gminny w Russocicach. Wszystko za sprawą rozpoczęcia rundy wiosennej 2017/2018 zawodników GLKS Znicz Władysławów – Trampkarzy oraz Seniorów.

Tego dnia z pewnością nie zabrakło emocji i silnych wrażeń, albowiem rozegrano dwa mecze – Trampkarzy: GLKS Znicz Władysławów z Górnikiem Wierzbinek, oraz Seniorów
Klasy B: GLKS Znicz Władysławów z WKS Straszkovia Straszków. Oba mecze rozegrano na wysokim poziomie i z ogromnym zaangażowaniem zawodników.

Podczas meczu naszych młodszych sportowców padły dwie bramki Kryspina Kałuży
i Kacpra Kwaśniewskiego, ale to nie wystarczyło, by pokonać drużynę Górnika Wierzbinek. Mecz zakończył się wynikiem 2:5.

Seniorzy GLKS Znicz Władysławów w zaciętej rozgrywce nie okazali swoim rywalom ani krzty litości, pokonując WKS Straszkovia Straszków 2:0. Gole strzelili Jakub Janiak i Damian Bąkowski.

Życzymy naszym piłkarzom z GLKS Znicz Władysławów, zarówno tym młodszym, jak i starszym, zadowolenia z rozwijania pasji, jaką jest piłka nożna oraz samych sukcesów na boisku.

Zarząd GLKS Znicz Władysławów