WITAMY NA STRONIE GMINY WŁADYSŁAWÓW

Międzypowiatowe Artystyczne Spotkania Seniorów, czyli muzyka z nutą tradycji i sentymentu

Odbywające się we Władysławowie Międzypowiatowe Artystyczne Spotkania Seniorów na stałe wpisały się już do wrześniowego repertuaru gminnych wydarzeń. Także w tym roku mogliśmy gościć wiele wspaniałych, seniorskich zespołów.

Sala Domu Parafialnego w Russocicach w sobotę, tj. 7 września 2019 r., wypełniła się muzyką . W tegorocznej edycji artystycznych spotkań uczestniczyło czternaście zespołów: Jesień z Tuliszkowa, Odrodzeni ze Słupcy, Kwiaciarki z Sompolna, Jutrzenka i Tulipan z Konina, Gama z Witkowa, Sentymentalne Serca z Kramska, Seniorskie Nuty i Wyszynianki z Władysławowa, Złota Jesień z Orchowa, Pogodna Jesień ze Ślesina, Turkowianie z Turku, Przedeczanki z Przedecza oraz Powidzanie z Powidza.

Wszystkim występom przysłuchiwała się komisja, w której zasiedli Andrzej Kujawa, Piotr Krawczyk oraz Maria Witczak. Gminny Ośrodek Kultury we Władysławowie kolejny raz dołożył wszelkich starań, by seniorskie muzykowanie przebiegło w miłej atmosferze oraz stało się źródłem satysfakcji i zadowolenia dla wszystkich uczestników spotkania.

Komisja zgodnie stwierdziła, że nagrodzić należy bez wyjątków wszystkich wykonawców, którzy otrzymali pamiątkowe dyplomy z gratulacjami i życzeniami. Każdy z zespołów wniósł do spotkania ogromną wartość nie tylko artystyczną, ale też tradycyjną i sentymentalną, za co serdecznie dziękujemy!