WITAMY NA STRONIE GMINY WŁADYSŁAWÓW

Nauka nie poszła w las. Najzdolniejsi uczniowie z gminy Władysławów otrzymali stypendia.

Ciężka praca się opłaca – te słowa mogą w pełni potwierdzić uczniowie z gminy Władysławów, którzy w minionym roku szkolnym uzyskali fantastyczne wyniki w nauce i sięgnęli po najwyższe laury w konkursach na szczeblu ponadgminnym. W piątek, tj. 18 października 2019 r. prymusi odebrali stypendia naukowe.
Stypendium Wójta Gminy Władysławów przyznawane jest corocznie tym uczniom, którzy mogą pochwalić się nie tylko wysoką średnią, ale też osiągnięciami w konkursach ponadgminnych (laureaci).

Uroczyste wręczenie stypendiów za rok szkolny 2018/2019 miało miejsce w sali konferencyjnej Urzędu Gminy Władysławów. Wójt Gminy Elżbieta Klanowska oraz Skarbnik Gminy Marzena Ressel w obecności rodziców i dyrektorów szkół wręczyły uzdolnionej młodzieży z naszej gminy symboliczne dyplomy i upominki. Stypendia wypłacane będą przez okres 10 miesięcy w kwocie po 70,00 zł miesięcznie.

O ważnej roli rodziców i nauczycieli w sukcesach naukowych dzieci wspominała także w swoim przemówieniu Pani Wójt.

A oto lista tegorocznych stypendystów:
Gimnazjum i Szkoła Podstawowa we Władysławowie
Aleksandra Sylwestrzak, Agata Putiatycka, Agata Sobczak, Wiktoria Bojanowska, Marcin Marszał, Alicja Knychalska, Agata Urzędowska, Jakub Szadkowski i Michał Maciaszek
Szkoła Podstawowa w Chylinie:
Julia Sobiś
Szkoła Podstawowa w Natalii:
Patrycja Marciniak
Szkoła Podstawowa w Wyszynie:
Dawid Klimaszewski
Szkoła Podstawowa w Kunach:
Anna Medycka i Magdalena Cieślak

Stypendystom serdecznie gratulujemy tak wysokich wyników i osiągnięć oraz życzymy powodzenia i samych sukcesów na dalszej ścieżce edukacyjnej!