WITAMY NA STRONIE GMINY WŁADYSŁAWÓW

Archiwum: 3 września 2019

Dnia 3 września 2019 r. to chwila ważna dla Gminy Władysławów, a w szczególności dla mieszkańców Przyborowa oraz Stawek. O czym mowa?!
W dniu dzisiejszym podpisano z wykonawcą – Przedsiębiorstwem Budowlanym ANBUD Sp. z o.o. z/s w Koninie, reprezentowanym przez Prezesa Zarządu Andrzeja Kantka, umowę na wykonanie zadania ,,Przebudowa drogi gminnej Przyborów-Stawki”.

Czytaj dalej

Obwieszczenie o wyłożeniu do publicznego wglądu miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego wybranych terenów w gminie Władysławów wraz z prognozą oddziaływania na środowisko.

Czytaj dalej

Piękna pogoda pierwszego dnia września zachęcała do wyjścia z domu. Okazją, aby połączyć przyjemne z pożytecznym był piknik charytatywny dla małego Huberta, który zorganizowano przy kompleksie „Orlik” we Władysławowie. Pomysłodawcą i organizatorem pikniku był Michał Zagłoba z Russocic wraz z klasą Liceum Ekonomicznego z rocznika 1997-2001 w Kaczkach Średnich. Hubert Frankowski – mały mieszkaniec gminy […]

Czytaj dalej

Sołectwo Skarbki, jak wiemy, było gospodarzem tegorocznego Święta Plonów. Dołożyło wszelkich starań, by Dożynki przebiegły w atmosferze radości i zabawy. Wiele trudu i pracy mieszkańcy Skarbek włożyli w organizację Święta Plonów, przepiękny wystrój sołectwa, barwne występy artystyczne, atrakcje dla dzieci i dorosłych, a także w wspaniale wypleciony z tegorocznych zbóż wieniec dożynkowy. Gratulacjom nie było końca…!

Czytaj dalej

W dniach od 21 do 24 sierpnia 2019 roku odbyła się wycieczka do Kazimierza Dolnego i okolic zorganizowana przez Stowarzyszenie „Koniczynka” we Władysławowie. W wyjeździe uczestniczyło 49 osób, wśród których tradycyjnie byli członkowie stowarzyszenia. Na trasie wycieczki znalazły się takie miasta, jak: Kazimierz Dolny nad Wisłą, Nałęczów, Lublin, Sandomierz i Kozłówka.

Czytaj dalej