WITAMY NA STRONIE GMINY WŁADYSŁAWÓW

Archiwum: 14 października 2019

Sołtys Władysławowa Dariusz Bartczak wraz z animatorami Boiska Orlik Miłoszem Olkiem oraz Bartłomiejem Wiśniewskim dla miłośników piłki nożnej zorganizowali w dniu 11 października 2019 r. gminny, nocny Turniej Piłki Nożnej o Puchar Sołtysa, którego głównym celem była popularyzacja tego rodzaju sportu oraz integracja społeczeństwa.

Czytaj dalej

Szanowni Państwo Dyrektorzy, nauczyciele i pracownicy Oświaty Z okazji Dnia Edukacji Narodowej składamy serdeczne życzenia, gratulacje i podziękowania za trud włożony w pracę dydaktyczno-wychowawczą, wskazywanie uczniom właściwej drogi, za wyrozumiałość i spokój ducha, pasję oraz entuzjazm w działaniu na rzecz szkoły, przedszkola. Życzymy twórczego zapału do podejmowania nowych wyzwań, skuteczności w ich realizacji, satysfakcji z […]

Czytaj dalej

Celem programy „Praca i Sukces” jest zwiększenie aktywności zawodowej osób bezrobotnych powyżej 50 roku życia oraz długotrwale bezrobotnych z powiatu tureckiego.  

Czytaj dalej

Po piątkowych zawodach śmiało można stwierdzić, że mamy bardzo zdolną i utalentowaną młodzież. Na 11 października 2019 r. ustalono termin rozgrywania Mistrzostw Powiatu Tureckiego w Sztafetowych Biegach Przełajowych.

Czytaj dalej