WITAMY NA STRONIE GMINY WŁADYSŁAWÓW

Archiwum: 29 października 2019

Skromnie, ale z klasą i dużą dozą gościnności wyglądał ostatni akcent sportowy przygotowany przez zarząd LZS Baszta Wyszyna. W minioną niedzielę, tj. 27 października 2019 r., punktualnie o godz. 10.00 Sławomir Kopczyk – prezes LZS Baszta Wyszyna i radny gminny Bartłomiej Wiśniewski przywitali pierwszych zawodników na Borowym Stawie w Piorunowie.

Czytaj dalej

Od dnia 19 października br. posługę proboszcza parafii pw. św. Józefa Robotnika w Kunach sprawuje ksiądz Ryszard Kokoszka. W piątek, 25 października 2019 r., o godz. 18:00 odbyła się uroczysta Msza Św. koncelebrowana, będąca oficjalnym wprowadzeniem duchownego na urząd. Przewodniczył jej biskup diecezjalny Wiesław Alojzy Mering.

Czytaj dalej

Wójt Gminy Władysławów wychodząc naprzeciw oczekiwaniom lokalnej społeczności postanowił podjąć działania mające na celu pomoc w utylizacji azbestu i wyrobów zawierających azbest. Utworzono ,,Regulamin pomocy mieszkańcom gminy w usuwaniu wyrobów zawierających azbest”, dzięki czemu mieszkańcy naszej gminy mogli bezpłatnie pozbyć się szkodliwego azbestu z terenu swoich posesji w sposób bezpieczny i nieodpłatny. Z zakresu powyższego […]

Czytaj dalej